Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Angelina Patrick
Jururawat U32
  angelina.p@moh.gov.my
  087- 463717
Klinik Desa Klinik Desa Bebuloh
Zainal bin Saruji
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36
  zainal_saruji@moh.gov.my
  087- 596216
Bahagian Kesihatan Awam Vektor
Tan Zhi Shan, Sujata
Penolong Pengarah (CPF) UF41
  zstan@moh.gov.my
  087- 596174
Bahagian Perkhidmatan Farmasi Cawangan Penguatkuasa Farmasi
Kamil bin Pudin
Penolong Akauntan W36
  kamil.pudin@moh.gov.my
  087- 596181
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Kewangan
Jason Lee Kung Yin
Pegawai Farmasi UF41
  jason.lee@moh.gov.my
  087- 596172
Bahagian Perkhidmatan Farmasi Cawangan Penguatkuasa Farmasi
Tiawa Mahmud
Penyelia Jururawat U36
  tiawa@moh.gov.my
  087- 596023
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Pembangunan Kesihatan Keluarga
Roslinah binti Mohamad Kassim
Juruterapi Pergigian U32
  roslinahm@moh.gov.my
  087- 596130
Bahagian Kesihatan Pergigian Pengurusan Pejabat
Hasanuddin bin Beddu
Penolong Pegawai Perubatan U36
  hasanuddin@moh.gov.my
  087- 596020
Bahagian Kesihatan Awam Kesihatan Primer
Sushatri Phadtajaphan
Penolong Pengarah (CPF) UF41
  sushatri@moh.gov.my
  087- 596174
Bahagian Perkhidmatan Farmasi Cawangan Penguatkuasa Farmasi
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya