Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Dr Darren L Ng Wei Keat
Pegawai Pergigian UG44
  darren@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Pengurusan Pejabat
Dr. Nur Nadia Idlani binti Ruslan
Pegawai Perubatan UD44
  nadia.idlani@moh.gov.my
  087- 442324
Klinik Kesihatan UTC Klinik Kesihatan UTC
Dr Suhaizza Suhainin
Pegawai Pergigian UG44
  @moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Klinik Kesihatan UTC
A. Ishak Bin Rahmat
Ketua Penolong Pegawai Perubatan Negeri U44
  aishak@moh.gov.my
  087- 596138
Bahagian Perubatan Tadbir Urus Klinikal
Dr.Margarie Elysae John
Pegawai Pergigian UG41
  @moh.gov.my
  087- 422324
Bahagian Kesihatan Pergigian Tadbir Urus Klinikal
Dr. Mohd Hafizzudin bin Ahmad
Pegawai Perubatan UD44
  m_hafizuddin@moh.gov.my
  087- 596000
Bahagian Kesihatan Awam Vektor
Raymond Samalung
Pegawai Kesihatan Persekitaran U42
  sraymond@moh.gov.my
  087- 596027
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Inspektorat
Tijah Isa
Ketua Penyelia Jururawat Negeri U42
  tijah.isa@moh.gov.my
  087- 596139
Bahagian Perubatan Kejururawatan
Damron Sadih
Pegawai Teknologi Maklumat F44
  damron@moh.gov.my
  087- 596210
Bahagian Pengurusan Unit Teknologi Maklumat (Seksyen Khidmat Pengurusan)
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Seterusnya