Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Stallone Tony
Pembantu Awam H11
  stallone@moh.gov.my
  087- 596000
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Kejuruteraan
Stanley Guatin
Pemandu Kenderaan H11
  stanley.guatin@moh.gov.my
  087- 596242
Bahagian Kesihatan Awam Unit Pemandu
Lainih Matmin
Pembantu Operasi N11
  lainih@moh.gov.my
  087- 596065
Klinik Kesihatan Unit Pemandu
Juanih Ajak
Pembantu Perawatan Kesihatan U11
  -@moh.gov.my
  087- 596101
Klinik Kesihatan Unit Radiologi
Hamadi Bin Abdul Hagi
Pembantu Perawatan Kesihatan U11
  hamadi.hagi@moh.gov.my
  087- 596054
Bahagian Kesihatan Awam Kesihatan Sekolah
Agku Zulaihi Bin Agku Othman
Pembantu Awam H11
  zullaihi@moh.gov.my
  087- 596110
Klinik Kesihatan Unit Makmal Patologi
Mohd Fauzi bin Safuan
Pembantu Operasi N11
  -@moh.gov.my
  087- 596022
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Promosi Kesihatan
Norazlan bin Ishak
Pembantu Operasi N11
  norazlan.i@moh.gov.my
  087- 596057
Klinik Kesihatan Kaunter Klinik Kesihatan Ibu dan Anak
Brien Kimjuat
Pembantu Awam H11
  brien@moh.gov.my
  087- 596057
Klinik Kesihatan Kaunter Klinik Kesihatan Ibu dan Anak
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya