Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Alizana bt Eng
Pembantu Tadbir (P/O) N22
  alizana@moh.gov.my
  087- 596168
Bahagian Kesihatan Awam Unit Pengurusan Stor (Seksyen Pembangunan)
Kamarul Salleh
Pembantu Kesihatan Awam U26
  kamarul.salleh@moh.gov.my
  087- 596240
Bahagian Kesihatan Awam Vektor
Wahid bin Musa
Pembantu Tadbir N26
  wahidmusa@moh.gov.my
  087- 596150
Bahagian Pengurusan Seksyen Sumber Manusia
Imelda Danggula
Pembantu Pembedahan Pergigian U24
  imelda_d@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Seksyen Sumber Manusia
Alfian bin Dawamih
Pembantu Tadbir (Kewangan) W22
  aifian@moh.gov.my
  087- 596185
Bahagian Pengurusan Unit Kewangan dan Akaun (Seksyen Kewangan)
Hjh Jurinah binti Musa
Pembantu Tadbir (P/O) N22
  jurinah@moh.gov.my
  087- 596217
Bahagian Pengurusan Unit Pemandu
Mohd Hairolny bin Mohd Jappar
Pembantu Tadbir N22
  hairolny@moh.gov.my
  087- 596015
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Pengurusan (Kesihatan Awam)
Hadinah @ Inah Basinau
Pembantu Tadbir (P/O) N22
  hadinah@moh.gov.my
  087- 596002
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Pengurusan (Kesihatan Awam)
Bilik DM
- -
  -@moh.gov.my
  087- 6080
Klinik Kesihatan Unit Kesihatan Primer
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya