Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Kamarul Salleh
Pembantu Kesihatan Awam U26
  kamarul.salleh@moh.gov.my
  087- 596240
Bahagian Kesihatan Awam Vektor
Imelda Danggula
Pembantu Pembedahan Pergigian U24
  imelda_d@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Vektor
Alfian bin Dawamih
Pembantu Tadbir (Kewangan) W22
  aifian@moh.gov.my
  087- 596185
Bahagian Pengurusan Unit Kewangan dan Akaun (Seksyen Kewangan)
Hjh Jurinah binti Musa
Pembantu Tadbir (P/O) N22
  jurinah@moh.gov.my
  087- 596217
Bahagian Pengurusan Unit Pemandu
Bilik DM
- -
  -@moh.gov.my
  087- 6080
Klinik Kesihatan Unit Kesihatan Primer
Mohd Hairolny bin Mohd Jappar
Pembantu Tadbir N22
  hairolny@moh.gov.my
  087- 596015
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Pengurusan (Kesihatan Awam)
Hadinah @ Inah Basinau
Pembantu Tadbir (P/O) N22
  hadinah@moh.gov.my
  087- 596002
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Pengurusan (Kesihatan Awam)
Julita Surun
Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)
  julita@moh.gov.my
  087- 596212
Bahagian Pengurusan Seksyen Sumber Manusia
Noraimi Aripin
Pembantu Tadbir (P/O) N19
  noraimi.aripin@moh.gov.my
  087- 596190
Bahagian Perkhidmatan Farmasi Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Farmasi)
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya