Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Nurul Asliah binti Aliasni
Penolong Pegawai Tadbir N27
  nurulasliah@moh.gov.my
  087- 596167
Bahagian Pengurusan Unit Pengurusan Aset (Seksyen Pembangunan)
Ahmad Niza Md Yassin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29
  ahmad.niza@moh.gov.my
  087- 425161
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan Kawalan Import
Lim Kui Wei
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29
  limkuiwei@moh.gov.my
  087- 596240
Bahagian Kesihatan Awam Vektor
Jemhi Pian
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29
  jemhi@moh.gov.my
  087- 596020
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Inspektorat
Mariam binti Bar Harudin
Penolong Pegawai Teknologi Makanan C27
  mariam_b@moh.gov.my
  087- 425161
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (BKKM)
Alizana bt Eng
Pembantu Tadbir (P/O) N22
  alizana@moh.gov.my
  087- 596168
Bahagian Kesihatan Awam Unit Pengurusan Stor (Seksyen Pembangunan)
Kamarul Salleh
Pembantu Kesihatan Awam U26
  kamarul.salleh@moh.gov.my
  087- 596240
Bahagian Kesihatan Awam Vektor
Wahid bin Musa
Pembantu Tadbir N26
  wahidmusa@moh.gov.my
  087- 596150
Bahagian Pengurusan Seksyen Sumber Manusia
Imelda Danggula
Pembantu Pembedahan Pergigian U24
  imelda_d@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Seksyen Sumber Manusia
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Seterusnya