Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Norasyikin Chee
Jururawat U32
  norasyikin.c@moh.gov.my
  087- 463122
Klinik Desa Klinik Desa Batu Manikar
Herman bin Nowi
Juruteknologi Pergigian U32
  herman.n@moh.gov.my
  087- 596128
Bahagian Kesihatan Pergigian Klinik Desa Batu Manikar
Rosdah Diman
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  -@moh.gov.my
  087- 596035
Bahagian Kesihatan Pergigian Klinik Desa Batu Manikar
Judith Francis
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  judith.francis@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Klinik Desa Batu Manikar
Mohd Shahril bin Abdul Rahman
Penolong Akauntan W29
  mshahril.ar@moh.gov.my
  087- 596134
Bahagian Pengurusan Unit Kewangan dan Akaun (Seksyen Kewangan)
Brody Joss
Penolong Akauntan W29
  brody@moh.gov.my
  087- 596184
Bahagian Pengurusan Unit Kewangan dan Akaun (Seksyen Kewangan)
Saiful Nazri bin Sulong
Penolong Pegawai Tadbir (Rekod) N27
  saiful.nazri@moh.gov.my
  087- 596151
Bahagian Perubatan Dokumentasi dan Infomasi Perubatan
Noorlydiawati binti Adam
Pembantu Akauntan W29
  noorlydiawati@moh.gov.my
  087- 596013
Bahagian Kesihatan Awam Seksyen Pengurusan (Kesihatan Awam)
Mohd Fazril Abdul
Juruterapi Pergigian U29
  @moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Seksyen Pengurusan (Kesihatan Awam)
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya