Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Siti Rosni Binti Nasir
Jururawat U32
  sitirosni@moh.gov.my
  087- 462625
Klinik Desa Klinik Desa Bukit Kalam
Samsuddin bin Amin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  samsuddin.amin@moh.gov.my
  087- 418202
Bahagian Kesihatan Awam Surveilan
Suni Idris
Jururawat U32
  suni.idris@moh.gov.my
  087- 416201
Klinik Desa Klinik Desa Ranca-Ranca
Zurina Montil
Jururawat U32
  zurina.m@moh.gov.my
  087- 419089
Klinik Desa Klinik Desa Tanjung Aru
Scholastica Gisak
Jururawat U32
  scholastica.g@moh.gov.my
  087- 596053
Bahagian Kesihatan Awam Kesihatan Sekolah
Muhd Daud bin Hamid
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  muhd_daud@moh.gov.my
  087- 425161
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan Pematuhan Domestik
Rosilah Fabin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  rosilahfabin@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Jennet Dose
Juruteknologi Makmal Perubatan KUP U32
  jennet@moh.gov.my
  087- 596108
Klinik Kesihatan Unit Makmal Patologi
Herman bin Nowi
Juruteknologi Pergigian U32
  herman.n@moh.gov.my
  087- 596128
Bahagian Kesihatan Pergigian Unit Makmal Patologi
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya