Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Rosdah Diman
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  -@moh.gov.my
  087- 596035
Bahagian Kesihatan Pergigian
Judith Francis
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  judith.francis@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian
Magrete Vincent
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  magrete@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian
Fauziah Pandin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  fauziah_pandin@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Noorhasiah Binti Mat Sudin
Jururawat U32
  noorhasiah @moh.gov.my
  087- 468089
Klinik Desa Klinik Desa Lajau
Samsuddin bin Amin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  samsuddin.amin@moh.gov.my
  087- 418202
Bahagian Kesihatan Awam Surveilan
Siti Rosni Binti Nasir
Jururawat U32
  sitirosni@moh.gov.my
  087- 462625
Klinik Desa Klinik Desa Bukit Kalam
Suni Idris
Jururawat U32
  suni.idris@moh.gov.my
  087- 416201
Klinik Desa Klinik Desa Ranca-Ranca
Scholastica Gisak
Jururawat U32
  scholastica.g@moh.gov.my
  087- 596053
Bahagian Kesihatan Awam Kesihatan Sekolah
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya