Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Hj Idyirwan bin Mohd Idris
Penolong Pegawai Tadbir N32
  idyirwan@moh.gov.my
  087- 596163
Bahagian Pengurusan Unit Pentadbiran dan Protokol (Seksyen Khidmat Pengurusan)
Jennet Dose
Juruteknologi Makmal Perubatan KUP U32
  jennet@moh.gov.my
  087- 596108
Klinik Kesihatan Unit Makmal Patologi
Muhd Daud bin Hamid
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  muhd_daud@moh.gov.my
  087- 596000
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan Pematuhan Domestik
Herman bin Nowi
Juruteknologi Pergigian U32
  herman.n@moh.gov.my
  087- 596128
Bahagian Kesihatan Pergigian Pematuhan Domestik
Maisalam Madin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  maisalam@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Farrahlizawaty Abdul Rahim
Penolong Pegawai Farmasi U32
  farrahlizawaty@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Fauziah Pandin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  fauziah_pandin@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Rosilah Fabin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  rosilahfabin@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Samsuddin bin Amin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  samsuddin.amin@moh.gov.my
  087- 418202
Bahagian Kesihatan Awam Surveilan
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya