Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Siti Rosni Binti Nasir
Jururawat U32
  sitirosni@moh.gov.my
  087- 462625
Klinik Desa Klinik Desa Bukit Kalam
Samsuddin bin Amin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  samsuddin.amin@moh.gov.my
  087- 418202
Bahagian Kesihatan Awam Surveilan
Noorhasiah Binti Mat Sudin
Jururawat U32
  noorhasiah @moh.gov.my
  087- 468089
Klinik Desa Klinik Desa Lajau
Muhd Daud bin Hamid
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  muhd_daud@moh.gov.my
  087- 425161
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan Pematuhan Domestik
Sarifah Binti Ismail
Jururawat U32
  sarifanis @moh.gov.my
  087- 419089
Klinik Desa Klinik Desa Layang-Layangan
Jennet Dose
Juruteknologi Makmal Perubatan KUP U32
  jennet@moh.gov.my
  087- 596108
Klinik Kesihatan Unit Makmal Patologi
Maisalam Madin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  maisalam@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Bonny Jomi
Penolong Pegawai Perubatan U32
  bonny@moh.gov.my
  087- 466911
Klinik Taman Mutiara Klinik Taman Mutiara
Magrete Vincent
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  magrete@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Klinik Taman Mutiara
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya