Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Muhd Daud bin Hamid
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  muhd_daud@moh.gov.my
  087- 425161
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan Pematuhan Domestik
Norasyikin Chee
Jururawat U32
  norasyikin.c@moh.gov.my
  087- 463122
Klinik Desa Klinik Desa Batu Manikar
Fauziah Pandin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  fauziah_pandin@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Siti Rosni Binti Nasir
Jururawat U32
  sitirosni@moh.gov.my
  087- 462625
Klinik Desa Klinik Desa Bukit Kalam
Sarifah Binti Ismail
Jururawat U32
  sarifanis @moh.gov.my
  087- 419089
Klinik Desa Klinik Desa Layang-Layangan
Herman bin Nowi
Juruteknologi Pergigian U32
  herman.n@moh.gov.my
  087- 596128
Bahagian Kesihatan Pergigian Klinik Desa Layang-Layangan
Maisalam Madin
Penolong Pegawai Farmasi U32
  maisalam@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Farrahlizawaty Abdul Rahim
Penolong Pegawai Farmasi U32
  farrahlizawaty@moh.gov.my
  087- 596068
Bahagian Kesihatan Awam Unit Farmasi
Noorhasiah Binti Mat Sudin
Jururawat U32
  noorhasiah @moh.gov.my
  087- 468089
Klinik Desa Klinik Desa Lajau
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya