Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Herman bin Nowi
Juruteknologi Pergigian U32
  herman.n@moh.gov.my
  087- 596128
Bahagian Kesihatan Pergigian
Samsuddin bin Amin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32
  samsuddin.amin@moh.gov.my
  087- 418202
Bahagian Kesihatan Awam Surveilan
Rosdah Diman
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  -@moh.gov.my
  087- 596035
Bahagian Kesihatan Pergigian Surveilan
Judith Francis
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  judith.francis@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Surveilan
Sitti Moning Amir
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  @moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Surveilan
Bonny Jomi
Penolong Pegawai Perubatan U32
  bonny@moh.gov.my
  087- 466911
Klinik Taman Mutiara Klinik Taman Mutiara
Norasyikin Chee
Jururawat U32
  norasyikin.c@moh.gov.my
  087- 463122
Klinik Desa Klinik Desa Batu Manikar
Hj Idyirwan bin Mohd Idris
Penolong Pegawai Tadbir N32
  idyirwan@moh.gov.my
  087- 596163
Bahagian Pengurusan Unit Pentadbiran dan Protokol (Seksyen Khidmat Pengurusan)
Magrete Vincent
Ketua Juruterapi Pergigian U32 (KUP)
  magrete@moh.gov.my
  087- 596033
Bahagian Kesihatan Pergigian Unit Pentadbiran dan Protokol (Seksyen Khidmat Pengurusan)
Halaman :  Sebelum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Seterusnya