Nama :
 
Bahagian :
  
Seksyen / Unit :
 
   
Halaman Utama / Keputusan Carian
Carian Semua

Dr. Ismuni bin Bohari
Pengarah Kesihatan Negeri UD56
: ismuni@moh.gov.my
: 087- 596146
Pejabat Pengarah Kesihatan Negeri
Dr. Mohd Zaki bin Abd Hamid
Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Kesihatan Awam UD54
: drmohdzaki@moh.gov.my
: 087- 596007
Bahagian Kesihatan Awam
Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Kesihatan Awam)
Dr. Zubaidah binti Japri
Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pergigian) UG54
: drzubaidah@moh.gov.my
: 087- 596126
Bahagian Kesihatan Pergigian
Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pergigian)
Normi Kamaruzaman
Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Farmasi) UF54
: normi.kamaruzaman@moh.gov.my
: 087- 596198
Bahagian Perkhidmatan Farmasi
Pengurusan
Laurence Liaw
Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pengurusan) M48
: laurence@moh.gov.my
: 087- 596136
Bahagian Pengurusan
Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pengurusan)
Sunmuglvadivu A/P Elumalai @ Lalli
Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (BKKM) C44
: sunmuglvavidu@moh.gov.my
: 087- 596000
Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan
Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (BKKM)
Dr. Ishvinder Singh Parmar
Y/M Bahagian Perubatan UD48
: ishvinder@moh.gov.my
: 087- 596137
Bahagian Perubatan
Seksyen Pengurusan Perubatan
Dr. Rosnelizaide Bin Ramely
Pegawai Perubatan UD54
: drrosnelizaide@moh.gov.my
: 087- 596001
Bahagian Kesihatan Awam
Penyakit Tidak Berjangkit
Soo Bee Kuan
Ketua Cawangan Penguatkuasa Farmasi (KCPF) UF54
: bksoo@moh.gov.my
: 087- 596194
Bahagian Perkhidmatan Farmasi
Cawangan Penguatkuasa Farmasi
Halaman :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Seterusnya